Türkiye nin Şırınga / Enjektör , Kan Tüpü, Serum Seti Fabrikası

1 ml enjektör
1 ml enjektör üç parçadan oluşmaktadır. Bu üç parça iğne, piston ve silindirik gövdedir. İhtiyaç durumuna göre iğneli veya iğnesiz kullanımı tercih edilebilir ve her iki kullanıma da uygundur. Medikal özelikte hammadde ile üretilen enjektör, EO sterilizasyon işlemlerinden geçmiştir ve güvenle kullanabilirsiniz. 1 ml şırınga, hipodermik iğneler, polipropilen silindir, içeriğinde lateks bulundurmayan conta ve polietilen piston parçalarından oluşmaktadır.

Ürünün kendisi medikal kağıt ve şeffaf filmden oluşan blister ambalaj ile kaplıdır. Enjektörlerin tamamı sızdırmazlık konusunda %100 garanti sunmaktadır. İğne uçlarının hepsi lazer kesim ile üretilmiştir ve en önemlisi paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

1 ML Enjektör 3678e995 e633 4cd2 91fd 1be6bad32abf 468101dc c702 464c a92d 222eea491b10 fdf35c72 8e78 4555 a93a e772f81e70cd

 

 

İnsülin enjektörü 1 ml kaç ünite


İnsülin enjektörü 1 ml kaç ünite
1 mililitre ml enjektör üzerindeki her bir çizgi 2 üniteye karşılık gelir. Böylece 1 ml ya da 1 cc ya da 1’lik bir enjektör 100 üniteye kadar insülin yapabilme imkanı sağlar. 0,5 mililitre ml enjektör üzerindeki her çizgi ise 1 üniteye karşılık gelir. Böylece 0.5 ml, 0.5 cc ya da 0.5’lik insülin enjekterö ile 50 üniteye kadar insülin yapabilme söz konusudur.


Otomatik İnsülin Enjektörü
diğer adı ile aslında ve hatta en çok bilinen adı ile insülin kalemleridir. İnsülin uygulamanın üç aracı vardır. Bunlardan ilki insülin enjektörleridir ve genelde insülin için 0.5 ya da 1 cc ölçüde enjektörler olur. İkincisi ise insülin kalemleridir. Son olarak insülin pompası yer alır. İnsülin kalemlerinin avantajları ise şu şekilde sıralanabilir.

Kullanımları çok kolaydır öncelikle sadece doz ayarlanır ve doz verme düğmesine basılır.Böylece hatalı doz çekme olayındaki hata oranı da sıfıra inmese de en düşük düzeylere iner.

Taşıması kolaydır ve daha pratiktir. Görme zorlukları yaşayan hasta bireyler için de kullanımı oldukça kolaydır ve normal enjektörlere göre eğitimi daha kolay ve eğitim süresi oldukça kısadır. En önemlisi ise otomatik enjeksiyon özelliğine sahip olduğu için otomatik insülin enjektörlerinin enjeksiyonu çok fazla kolaydır.

1 cc İnsülin Enjektörü

1 cc İnsülin Enjektörü veya 1 ml insülin enjektöre en çok tercih edilen cc veya ml ölçülerdeki insülin enjektörüdür. Ürün tipi Tüberkülin/İnsülin Enjektörü (PPD) diye geçmektedir. Şırıngaları da mevcuttur. Şırıngalı ve iğneli olan bu enjektörler tek kullanımlıktır. Firmamızda 1 ml enjektör iç kutuda tercihe göre 150 ve 300 adet ve dış kolide 3000 adet olarak

üretilmektedir.
İnsülin enjektörü kaç ml
bilinen ve en çok tercih edilen ml yönünden iki tür insülin enjektörü vardır. Bunlardan ilk 0.5 ml enjektör ya da 0.5 cc enjektör kısacası 0.5’lik enjektörlerdir. Diğeri ise 1 ml enjektör ya da 1 cc enjektör kısacası 1’lik enjektörlerdir.Evde enjeksiyon türleri nelerdir
için dört adet cevap söz konusudur. Bu dört çeşit evde enjeksiyon türlerinden ilki “Deri Altı (Subkutan / SC) Enjeksiyon” çeşididir. İkincisi ise “Adele (İntramüsküler/ İM Kas) İçine Enjeksiyon” olarak bilinmektedir. Bir diğeri “Damar İçine (İntravenöz / İV) Enjeksiyon” çeşididir ve dördüncü olarak sonuncusu ise “Cilt Altı (İntradermal / İD) Enjeksiyon” çeşididir.


1 lik enjektör kaç cc

1 lik enjektör kaç cc enjektör alınırken çok merak edilen ve karıştırılan bir ölçü çevirmesidir. 1 santimetre küp (cm³, cc) = 1 mili litre (mL) eşitliği ile bu durum açıklanabilir. Kısacası 1’lik enjektör, 1 cc’ye aynı zamanda da 1 mL’ye eşittir. Hepsinin ölçü birimi 1’dir. Kısacası 1 ml enjektör 1 cc enjektöre eşittir.

Şırınga nedir ?
Şırınga nedir genel olarak havayı veya sıvıları, emmeye yahut itmeye yarayan küçük bir pompadır. Tıpta, bir doku veya boşluğa basınçlı sıvı doldurmaya enjeksiyon işlemi denmektedir. Enjeksiyon işleminin yapılmasını sağlayan aletlere enjektör ismi verilir. Yani enjeksiyon olayını gerçekleştiren bir alettir. Enejektörün silindir biçiminde bir gövdesi, içinde gidip gelebilen bir pistonu, ucunda nikal, çelik veya platinden yapılmış bir musluğu vardır ve onun da ucuna iğne takılır.

1 ml enjektör oldukça güvenilir sterilirlikte bir üründür. Fiyatlar hakkında bilgi için iletişime tıklayınız.

 

1 ml enjektör Özellikleri

• 3 Parçalı
• İğneli veya İğnesiz
• Hipodermik İğneler
• Medikal Hammadde
• Polipropilen Silindir
• Polietilen Piston
• Lateks içermeyen conta
• Medikal kağıt ve şeffaf filmden oluşan Blister Ambalaj
• EO Sterilizasyon

Firmamızın bünyesinde olan Ankara Mr Merkezi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Menüyü Aç
Türkiye İngilizce Fransa Rusya