Türkiye nin Şırınga / Enjektör , Kan Tüpü, Serum Seti Fabrikası

ŞIRINGA ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

altbaslik

ENJEKTÖR ÜRETİMİ

altbaslik

Aşı şırınga Üretimi yapan firmamız TTT WORLD araştırmalarına göre, günümüzde yıllık şırınga kullanımı 16 milyarı aşmaktadır.

Enjektör nedir 

Genel olarak havayı veya sıvıları emmeye yahut itmeye yarayan küçük bir pompadır. Tıpta, bir doku veya boşluğa basınçlı sıvı doldurmaya enjeksiyon işlemi denmektedir. Enjeksiyon işleminin yapılmasını sağlayan aletlere enjektör ismi verilir. Yani enjeksiyon olayını gerçekleştiren bir alettir. Enjektörün silindir biçiminde bir gövdesi, içinde gidip gelebilen bir pistonu, ucunda ISO 80369-7 standardına uygun luer ucu vardır ve hipodermik iğne takılmasına uygundur.

TTT WORLD® şırıngaları üç parçalı ya da iki parçalı seçeneklere sahiptir. İhtiyaç durumuna göre iğneli veya iğnesiz kullanımı tercih edilebilir ve her iki kullanıma da uygundur. ISO 7886-1 standardına uygun olarak, biyouyumlu, apirojen ve nontoksik hammaddelerle üretilen şırıngalarımız EO sterilizasyon işlemlerinden geçmiştir ve yetkili sağlık personelince güvenle kullanılabilir. 

Ürünler medikal kağıt ve şeffaf filmden oluşan blister ambalaj ile kaplıdır. Enjektörlerin tamamı sızdırmazlık konusunda %100 garanti sunmaktadır. Hipodermik iğne uçlarının hepsi lazer kesim ile üretilmiştir ve en önemlisi ISO 7864 Tek kullanımlık steril hipodermik iğneler standardına uygun olarak medical-grade paslanmaz çelikten imal edilmişlerdir.

Enjektör çeşitleri nelerdir ? başlığının bütün çeşitleri aşağıda sıralanmıştır. Kullanım amaçlarına göre, renklerine göre, iğne kalınlıklarına göre, mL veya cc ölçülerine göre birçok enjektör çeşidi TTT WORLD® kalitesi ile üretilerek kullanıcılarla buluşmaktadır.

Malzemeler “Tıbbi Sınıf” polipropilen, ilaç sınıfı kauçuk/lateks-free kapaklar, polipropilen ham maddeden üretilmiş, enjeksiyon kalıbıyla preslenmiş farmasötik piston ve gövde, piston üzerine monte edilmiş conta içermektedir. İğneler alındıktan sonra, iğne etilen oksit sterilizasyon işleminin uygulanması için toplanmaktadır. Aşı Enjektörü fiyatı ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 1 CC Şırınga için tıklayınız. 

Şırınga ve iğne, steril, nontoksik ve apirojendir.

Aşı Enjektörü Üretimi

altbaslik

Endikasyonlar: Tek kullanımlık şırıngalar kullanılan ilacın özelliklerine göre hastalara çeşitli yollardan ilaç zerk etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Kontrendikasyonlar: İğne veya primer ambalajda hasar varsa kullanılmamalı ve son kullanma tarihi geçirilmemelidir. Yeniden kullanılmamalı ve koruyucu kapaklar ağız ile açılmamalıdır. Enjeksiyon işlemi sırasında ilaç verme amaçlı kullanılmaktadır. Cihazın bilinen herhangi bir kontrendikasyonu yoktur.

TTT World ürün gruplarımız Steril Tek Kullanımlık şırıngaların farklı hacimde ve iğneli-iğnesiz olanları ile tek başına paketlenmiş hipodermik iğneler olarak ayrılmaktadır Steril Tek Kullanımlık  hipodermik iğnelerde tekrar kullanımı önleme özelliği yoktur.

Ürünümüzün üretimi ve kalite kontrolü ile ilgili iş talimatları, firmamız bünyesinde ve taşeronlarımızın bünyesinde hazırlanmış olan Kalite Yönetim Sistemleri temelinde oluşturulmuştur.

Depoya giren tüm hammadde ve yarı mamul depoda özel olarak belirlenmiş KARANTİNA alanına alınır. Girdi kalite kontrol testleri uygulandıktan sonra, uygun olan ürün yeşil renk ile belirlenmiş ve tanımlanmış KABUL bölümüne alınırken, uygun olmayan ürünler iade edilmek üzere kırmızı renkle belirlenmiş ve tanımlanmış RED alanına alınır. Kabul alanına giren hammaddelerden PP/PE granül, gövde ve piston üretimi için enjeksiyon makinesine gider. Türkiye şırınga üreticileri Olarak arattığınızda bizleri google ilk sıralarda görebilirsiniz.

Enjeksiyon prosesi ile gövde ve piston üretimi yapılır. Çıkan gövdeler baskı için serigrafi cihazına gönderilir. Üründen çıkan piston, serigrafiden gelen gövde ile contanın birleştirilmek üzere montajlama makinesine gönderilir. Baskılı döner tabla yardımıyla conta ile piston birleştirilir. Baskı/mengene ünitesi vasıtası ile contalanmış piston gövdeye geçilir.

Ayrıca Kan Tüpü Ürün listeleri için tıklayınız.

Montaj ünitesinden gelen ürünler blister besleme tankına boşaltılır. Rulo halinde bulunan kağıt kısmına gelir. Kağıt kısmı filme yapışması için ayarlanır. Film kalıplandıktan sonra kağıda yapışır. İç ve dış kutu ile paketlenmiş olanlar sterilizasyon makinesinde steril edilir. Test onayından sonra paketleme yapılarak sevk edilmek üzere depolanır.

Enjektör / Şırınga Şırınga 1 şırınga 2 Enjektör / Şırınga  2 Enjektör / Şırınga 4 Enjektör / Şırınga 5 Şırınga 6 Şırınga 7 şırınga Şırınga 8 Enjektör

Menüyü Aç
Türkiye İngilizce Fransa Rusya