Türkiye nin Şırınga / Enjektör , Kan Tüpü, Serum Seti Fabrikası

ENJEKTÖR ÜRETİM BİLGİSİ

ŞIRINGA ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

altbaslik ŞIRINGA ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

ENJEKTÖR ÜRETİMİ

altbaslik

Aşı şırınga Üretimi yapan firmamız TTT WORLD araştırmalarına göre, günümüzde yıllık şırınga kullanımı 16 milyarı aşmaktadır. Enjeksiyon uygulamaları yeni doğan bebekten, yaşlılara her yaş grubundan hastaya uygulanmaktadır. Firmamız bu ihtiyacı karşılamak için şırınga ürününü pazara sunmuştur. Kullanım süresi 24 saatten azdır.

Tek kullanımlık Hipodermik iğne içeren steril şırınga; Steril blister paketinin ve tek taraflı hava geçirgen özelliğe sahip. Filmi içinde iğnesi yanında verilen, polipropilen hammaddeden yapılmış dereceli hazneye sahip bir tıbbi cihazdır. Cihaz, gerekli dozajda enjeksiyon uygulaması için tasarlanmış pistona sahiptir.

İntramüsküler, intradermal, intravenöz olarak ilaç solüsyonlarının enjeksiyonu uygulamasında veya vücuttan sıvı alınması amacıyla kullanılmaktadır. Vücuda temas süresi biyouyumluluk A sınıfıdır(<24h). Ürün içinde bulunan iğnesi  ürünün ucuna doğru bir şekilde takıldıktan sonra , enjekte edilecek aşı veya ilaç solüsyonu piston ile çekilip, hastaya uygulanır. Uygulama yapıldıktan sonra kesinlikle tekrar kullanılmamalı, derhal tıbbi atık kutusuna atılmadır.

Steril tek kullanımlık şırıngalarımız ürününde olduğu gibi tekrar kullanımı önleme özelliğine sahip değildir bu nedenle kullanıcı tarafından kesinlikle tekrar kullanılmaması gerekmektedir. Steril iğne ve enjektörler temiz dolap veya çekmecelerde saklanmalıdır. Kullanılan enjektörler derhal tıbbi atık kovasına uygun bir şekilde atılmalıdır. Kullanılan enjektörlerden iğne manuel olarak çıkarılmamalı ve yeniden iğne takılmamalıdır.

Tek kullanımlık şırınga ve iğnelerin ana etki mekanizması intradermal, intramüsküler ve intravenoz yolla insan vücuduna aşı veya ilaç solüsyonu transferi olarak tanımlanmaktadır.

Malzemeler “Tıbbi Sınıf” polipropilen, ilaç sınıfı kauçuk/lateks-free kapaklar, polipropilen ham maddeden üretilmiş, enjeksiyon kalıbıyla preslenmiş farmasötik piston ve gövde, piston üzerine monte edilmiş conta içermektedir. İğneler alındıktan sonra, iğne etilen oksit sterilizasyon işleminin uygulanması için toplanmaktadır. Aşı Enjektörü fiyatı ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 1 CC Şırınga için tıklayınız. 

Şırınga ve iğne, steril, nontoksik ve apirojendir.

Aşı Enjektörü Üretimi

altbaslik

Endikasyonlar: Tek kullanımlık şırıngalar kullanılan ilacın özelliklerine göre hastalara çeşitli yollardan ilaç zerk etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Kontrendikasyonlar: İğne veya primer ambalajda hasar varsa kullanılmamalı ve son kullanma tarihi geçirilmemelidir. Yeniden kullanılmamalı ve koruyucu kapaklar ağız ile açılmamalıdır. Enjeksiyon işlemi sırasında ilaç verme amaçlı kullanılmaktadır. Cihazın bilinen herhangi bir kontrendikasyonu yoktur.

TTT World ürün gruplarımız Steril Tek Kullanımlık şırıngaların farklı hacimde ve iğneli-iğnesiz olanları ile tek başına paketlenmiş hipodermik iğneler olarak ayrılmaktadır Steril Tek Kullanımlık  hipodermik iğnelerde tekrar kullanımı önleme özelliği yoktur.

Ürünümüzün üretimi ve kalite kontrolü ile ilgili iş talimatları, firmamız bünyesinde ve taşeronlarımızın bünyesinde hazırlanmış olan Kalite Yönetim Sistemleri temelinde oluşturulmuştur.

Depoya giren tüm hammadde ve yarı mamul depoda özel olarak belirlenmiş KARANTİNA alanına alınır. Girdi kalite kontrol testleri uygulandıktan sonra, uygun olan ürün yeşil renk ile belirlenmiş ve tanımlanmış KABUL bölümüne alınırken, uygun olmayan ürünler iade edilmek üzere kırmızı renkle belirlenmiş ve tanımlanmış RED alanına alınır. Kabul alanına giren hammaddelerden PP/PE granül, gövde ve piston üretimi için enjeksiyon makinesine gider. Türkiye şırınga üreticileri Olarak arattığınızda bizleri google ilk sıralarda görebilirsiniz.

Enjeksiyon prosesi ile gövde ve piston üretimi yapılır. Çıkan gövdeler baskı için serigrafi cihazına gönderilir. Üründen çıkan piston, serigrafiden gelen gövde ile contanın birleştirilmek üzere montajlama makinesine gönderilir. Baskılı döner tabla yardımıyla conta ile piston birleştirilir. Baskı/mengene ünitesi vasıtası ile contalanmış piston gövdeye geçilir.

Ayrıca Kan Tüpü Ürün listeleri için tıklayınız.

Montaj ünitesinden gelen ürünler blister besleme tankına boşaltılır. Rulo halinde bulunan kağıt kısmına gelir. Kağıt kısmı filme yapışması için ayarlanır. Film kalıplandıktan sonra kağıda yapışır. İç ve dış kutu ile paketlenmiş olanlar sterilizasyon makinesinde steril edilir. Test onayından sonra paketleme yapılarak sevk edilmek üzere depolanır.

Enjektör / Şırınga Şırınga 1 şırınga 2 Enjektör / Şırınga  2 Enjektör / Şırınga 4 Enjektör / Şırınga 5 Şırınga 6 Şırınga 7 şırınga Şırınga 8 Enjektör

katalog