Türkiye nin Şırınga / Enjektör , Kan Tüpü, Serum Seti Fabrikası

Jelli Pıhtı Aktivatörlü Serum Tüpler

Jelli Pıhtı Aktivatörlü Serum Tüpler Kan alma işlemleri ve laboratuvar teknikleri farklı cihaz alet ve medikal araçlarla gerçekleştirilir. Jelli Pıhtı Aktivatörlü Serum Tüpler Uygulanacak her test için belirlenmiş farklı bir ürün formu bulunmaktadır. Yapılacak test için belirlenen ürün formu en iyi sonucun ve en doğru sonucun alınması için tasarlanır. Bu minvalde kan tüplerinin farklı renklerde farklı boyutlarda üretiliyor olması keyfi bir uygulamadan ziyade bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapak renkleri ve hacimleri ile birbirinden ayrıştıran bu ürünler her biri farklı bir testin sonucunu verecek kapasitede üretim alanından geçerek sağlık kurum ve kuruluşlarına ulaştırır. Jelli pıhtı aktivatörlü serum tüpler, jel dokunun varlığı ile serumun kandan ayrışmasını sağlar ve kanın henüz tüpe alınmasıyla birlikte serumun elde edilmesine olanak tanır.

Jelli pıhtı aktivatörlü serum tüpler genellikle hormon mikrobiyoloji ve biyokimya testleri için kullanılan özel forma sahip kan tüpleri olarak üretilirler.

 

Jelli Pıhtı Aktivatörlü Serum Tüplerin Hacim ve Özellikleri

Jelli serum tüpleri genellikle immünoloji laboratuvarlarında bağışıklık sistemini ilgilendiren hastalıkların tanı testlerinde ve biyokimya laboratuvarlarında tercih edilir. Özel aktivatör sayesinde pıhtılaşmanın gerçekleşmesi elde edilirken küpün içerisinde bariyer oluşturacak etken maddeler bulunur. İnert jel kanda bulunan serum ve kan hücreleri arasına girerek iki ana maddenin ayrışmasını sağlayacak bir yapıya sahiptir. Elde edilen saf serum ise doğru sonuçların elde edilmesini sağlayacak ana malzemeyi sunar.

Kan Tüpleri Nasıl Saklanmalıdır?

Kan tüplerinin üretim aşaması kadar saklama ve depolama aşaması da önemlidir. Bu aşamada alınan numunenin içinde bulunduğu kan tüpü alımdan sonraki 2 saat içinde analize tabi tutulmalıdır. Eğer numune alımından sonraki 2 saat içerisinde analiz yapılamıyorsa kan tüpü- 40 C de saklanmalıdır. Soğukluk derecesi numuneye zarar verecek orandaysa ve numune bu soğukluğa dayanacak formatta değilse eksi 20 derece saklama koşulu olarak belirlenmelidir. Numune alımından hemen sonra çalışılmayacaksa belirtilen sıcaklıklar dahilinde 24 saat saklanılabilir.

Kan Alımı Sırasında Kullanılan Medikal Malzemeler Nelerdir?

Kanalım işlemlerinde en önemli etken malzememiz kan tüpü iken tamamlayıcı malzemelerinde bulunması sağlık standartlarında ana koşul olarak belirlenmiştir.

  • Alkollü veya alkolsüz dezenfekte sıvısı
  • Plastik eldiven
  • Gazlı bez veya pamuk
  • Holder tutucu ve iğneler
  • Turnike
  • Kan alma seti ve kelebek
  • Yapışkanlı bandaj
  • Vakumlu kan alma tüpleri
  • Yapılacak test kapsam ona uygun olan kan alma tüpü çeşitleri
  • Gerekli olması halinde buz folyo gibi ürünler kan alım esnasında sağlık personelinin yanında bulunması gereken ürünler arasındadır.

TTT World Medikal Kan Tüpleri Özellikleri

Laboratuvar standartlarında belirlenmiş olan özelliklerin tamamını firmamız bünyesinde üretilen kan tüplerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Kalite standartlarının üstünde üretim yapan markamız tamamen yerli ve milli sermaye ile çalışmakta, Türkiye’deki sağlık sektörüne büyük katkı sağlamaktadır.

Üretilen medikal ürünlerin tamamı fabrikada testlere tabi tutulurken kullanım öncesi de ayrıca testlere tabi tutulmaktadır. Böylece ürün kapsamlı hatanın neredeyse sıfıra indirilmesi TTT World güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanı sıra uygulama alanında bulunması gereken teknik edevatlarin temini de TTT World tarafından sağlanabilmektedir. Doğru uygulamanın yapılması doğru tanı ve tetkik ilk adımı olan uygulamanın araçlarını üreten firmamız daimî olarak kalite garantisi sunmaktadır. Ayrıca Eto Sterilizasyon Hizmeti makalemizi okuyabilirsiniz.

Türkiye’de Üretilip Tüm Dünyaya Ulaşan Uluslararası Standartta Ürünler

TTT World standartlarını dünya standartları olarak belirleyen tamamen yerli olarak rüyetim sağlayan ve üretimde elde ettiği kalite ve başarıyı yurt dışına ihraç eden bir firmadır. Sağlık işlemlerinin gerçekleşmesinde aracı olan bu medikal ürünlerin kalitesini önemsiyoruz ve üretimlerimizi de bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin sağlık sektöründeki başarısını desteklerken bu başarıyı markamız ve ürünlerimiz aracılığı ile yurt dışına taşıyoruz.

Bugün onlarca çalışanımız ile yürüttüğümüz tüm üretimlerde hiçbir ürün es geçilmeden aynı özen ve aynı kalite standardını yakalamaya çalışıyoruz.

Elde ettiğimiz uzmanlık ve tecrübeye dayanarak şunu söyleyebiliriz ki bunu bugün Türkiye için başardık. Tüm dünyaya medikal destek sağlayan ülkelerin başında Türkiye gelene kadar da durmadan çalışmaya kararlıyız. Siz de eğer sağlık kurumunuzda ve sisteminizin içinde sağlıktan kaliteden ve güvenden yanaysanız iş birliği içinde olmanız gereken isim daima TTT World olmaktadır.

Kan alma tüplerinin en iyi sonuçları vermesi, yapılan tetiklerdeki başarı oranının yükselmesi hem sizin hem bizim hem de ülkemiz için birer kazanımdır.

 

Jelli Pıhtı Aktivatörlü Serum Tüpler d228fdc0 b81a 400c b1e5 175439a495c2 1e3fa833d 6033 47ee 8540 ecb723663590IMG

Menüyü Aç
Türkiye İngilizce Fransa Rusya