Türkiye nin Şırınga / Enjektör , Kan Tüpü, Serum Seti Fabrikası
TTT WORLD WEB SİTESİ KAN TÜPÜ TABLO

 

KAN TÜPÜ ÜRÜN BİLGİSİ ;

 • Heparinli Kan Alma Tüpleri

Heparinli Tüpler’de Lityum Heparin ve Sodyum Heparin olarak iki farklı içerik bulunmaktadır. Lityum Heparinli tüpler jelli ve jelsiz olarak iki farklı gruplara ayırılarak ihtiyaca göre karşılık vermektedir. Heparin sayesinde kanın pıhtılaşması önlenir ve plazma elde edilmesi sağlanır. Rutin biyokimya ile beraber acil biyokimyada da kullanılır.

 • Lityum Heparinli Kan Alma Tüpleri

Tüplerin iç yüzeyi lityum heparin püskürtülerek ve kurutularak hazırlanmıştır. Çeşitli hacimlerde üretilmektedir. Vakumlu kan alma tüpleri uluslar arası standartlara uygun PET plastik tüplerdir. Venöz veya tam kan testleri için klinik laboratuvarlarda kullanılır. Vakumlu kan alma tüpleri tek kullanımlıktır. Etken madde olarak kullanılan lityum heparin kanın pıhtılaşma sürecini engeller.

 • Sodyum Heparinli Kan Alma Tüpleri

Tüplerin iç yüzeyine sodyum heparin püskürtülür. Çeşitli hacimlerde üretilmektedir. Vakumlu kan alma tüpleri uluslararası standartlara uygun PET plastik tüplerdir. Venöz veya tam kan testleri için klinik laboratuvarlarda kullanılır. Vakumlu kan alma tüpleri tek kullanımlıktır. Etken madde olarak kullanılan sodyum heparin kanın pıhtılaşma sürecini engeller.

 • EDTA’lı Kan Alma Tüpleri

Edtalı Tüpler’de K2EDTA ve K3EDTA olarak iki farklı içerik bulunmaktadır. K2EDTA ‘lı tüpler jelli ve jelsiz olarak iki farklı gruplara ayırılarak ihtiyaca göre karşılık vermektedir. Edtalı Tüpler hematoloji testlerinde kullanılır. 

 • K2EDTA’lı Kan Alma Tüpleri

Tüplerin iç yüzeyine K2EDTA püskürtülerek ve kurutularak hazırlanmıştır. Çeşitli hacimlerde üretilmektedir. Vakumlu kan alma tüpleri uluslararası standartlara uygun PET plastik tüplerdir. Genel olarak hematoloji laboratuvarlarında kullanılmaktadır. Etken madde olarak kullanılan K2EDTA kandaki kalsiyum iyonlarını bloke ederek kanın pıhtılaşma sürecini engeller. 

 • K3EDTA’lı Kan Alma Tüpleri

Tüplerin iç yüzeyine K3EDTA püskürtülerek ve kurutularak hazırlanmıştır. Çeşitli hacimlerde üretilmektedir. Vakumlu kan alma tüpleri uluslararası standartlara uygun PET plastik tüplerdir. Genel olarak hematoloji laboratuvarlarında kullanılmaktadır. Etken madde olarak kullanılan K3EDTA kandaki kalsiyum iyonlarını bloke ederek kanın pıhtılaşma sürecini engeller. 

 • Koagulasyon Tüpleri

Koagulasyon Tüpleri kan pıhtılaşma testleri için kullanılır.  Kaogulasyon tüpleri 0.109 mol/l (%3.2) ve 0.129 mol/l (%3.8) olarak farklı değerlerde tamponlanmış sodyum sitrat çözeltisi ile beraber çift tüp teknolojisiyle PT ve APTT test sonuçları için gerekli koşulları sağlar. Vakumlu kan alma tüpleri uluslararası standartlara uygun iç tüp PP, dış tüp PET plastik tüplerdir. 

 • 9NC Koagulasyon Sodyum Sitrat %3.2

Tüpler %3.2 trisodyum sitrat ile hazırlanmıştır. Çeşitli hacimlerde üretilmektedir. Genel olarak klinik kimya laboratuvarlarında kullanılmaktadır. 

 • 9NC Koagulasyon Sodyum Sitrat %3.8

Tüpler %3.8 trisodyum sitrat ile hazırlanmıştır. Çeşitli hacimlerde üretilmektedir. Genel olarak klinik kimya laboratuvarlarında kullanılmaktadır. 

 • Serum Tüpleri (Jelli – Jelsiz)

Serum Tüpleri klinik biyokimya ve immünoloji laboratuvarlarında uygulanan testlerde kullanılır. Tüpün içerisine sıvanan özel aktivatörü sayesinde pıhtılaşma sağlanır. Serum tüpleri içerisinde yer alan jelli tüplerdeki inert jel, santrifüj esnasında serum ve kan hücreleri arasına girerek bariyer oluşturur. Bu sayede kaliteli serum elde etmenizi sağlar. Ayrıca, Trombinli Serum Tüpleri, içinde bulunan trombin bazlı pıhtı aktivatörü ile hızlı pıhtılaşma sağlar. Tüp içerisindeki inert jel ile birlikte hızlı serum ayrılmasına olanak sağlar. Vakumlu kan alma tüpleri tek kullanımlıktır. Vakumlu kan alma tüpleri uluslararası standartlara uygun PET plastik tüplerdir. Genellikle klinik kimya laboratuvarlarında kullanılmaktadır.

 • Vakumlu Boş Tüpleri

Hiç bir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanmaktadır. Çeşitli hacimlerde üretilmektedir. Genel olarak klinik kimya laboratuvarlarında kullanılmaktadır

 • Vakumlu Klot Aktivatörlü Tüpler

Tüplerin iç yüzeyi klot aktivatör püskürtülerek hazırlanmıştır. Çeşitli hacimlerde üretilmektedir. Genel olarak klinik kimya laboratuvarlarında kullanılmaktadır. Etken madde olarak kullanılan klot aktivatör kanın pıhtılaşma sürecini hızlandırır.

 • Sodyum Florür Potasyum Oksalat Plus Tüpleri

Bu tüpler, entegre numune alma cihazlarına sahip plastik, vakumlu, steril düşük numune hacimli tüplerdir. Tüp tipi ve belirtilen hacimlere bağlı olarak çeşitli yoğunluklarda mevcut katkı maddelerini tespit etmek için renk kodlu bir kapağa sahiptir. Tüpler potasyum oksalat ve sodyum florid içerir. İçinde glukozun stabilize edildiği plazma örneği eldesi için kullanılır. 

 • ESR Tüpleri

ESR Tüpleri, manuel sedimentasyon analizleri yada otomasyona uygun farklı tüp seçenekleri ile Westergren metoduna uygun sedimentasyon analiz sonuçları almanızı garanti eder. Venöz veya tam kan testleri için klinik laboratuvarlarda kullanılır. 

 • Glikoz Tüpleri

TTT Glikoz Tüpleri SODYUM FLORİD ve K3EDTA içermektedir. Kan şekeri, anti-alkali hemoglobin, şeker toleransı gibi testlerde kullanılır.

Boş kan tüpü ürünümüz hakkında bilgi için tıklayınız.

Menüyü Aç
Türkiye İngilizce Fransa Rusya