KORONA (Covid-19) İLAÇLAMA

Corona (Korona) Virüsü’ne karşı dezenfektan ilaçlama uygulama hizmetini uzman ekibimiz ile vermekteyiz. Korona Virüsü ilaçlama, tarafımızdan Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı dezenfektanlarla yapılmaktadır. Korona Virüsü ilaçlama, insan ve hayvan sağlığına zararı olmayan dezenfektanlarla yapılır ve yalnızca hastalık sebebi patojenleri yok eder. Böylece ilaçlama, zararlı mikroorganizmalardan kaynaklı hastalıkların oluşumunu engeller.

İLAÇLAMA HATTI : 0312 615 55 10 / 0552 393 05 15

Defenksiyon Hizmetleri Koordinasyon Merkezi

Pandemik enfeksiyon kaynağı Corona Virüs ile mücadele kapsamında; iş ve ev ortamlarının dezenfekte edilmesi önemli bir yer tutmaktadır.

Bu alanda ülkemizde ve dünyada profesyonel ekiplerce ve çeşitli tekniklerle pek çok dezenfektan ürün kullanılmaktadır.

Ankara’da Covid 19’ un iş yerleri ve yaşam alanlarından dezenfekte edilmesi için geliştirilen Üniversite Sanayi İş Birliği modellerinin en etkin ve faydalı örneklerinden biri, Ostim Teknik Üniversitesi ile Sıla Sağlık Grubu’nun Medikal üretim firması olan TTT WORLD arasında gerçekleştirilen iş birliği projesidir.
Proje kapsamında tüm iş yerleri yaşam alanları profesyonel, eğitimli, uzman ekiplerimiz tarafından sertifikalı ve bakanlıkça onaylı ruhsatlı dezenfektan ürün ve cihazlarla dezenfekte edilmektedir.

Bu hizmet kapsamında dezenfekte edilen alanların özelliklerine ve büyüklüklerine özgü çözümler sunulmaktadır. Kullanılan ürünlerin insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek kaliteli etkin ürünler olması şarttır.

Yaşam alanlarınızın yüksek teknoloji ile gerçek dezenfeksiyonu için lütfen bizimle irtibat kurun.

Bu savaşta yalnız değilsiniz.

Yeni Nesil Dezenfektan Tüm Virüslere, Bakterilere Karşı Antibakteriyel, Antifungusit %100 Koruma

Yüzyılımızın yeni üretim konseptine uygun, çevreye uyumlu dezenfektanı, Hipokloröz Asit, diğer adıyla Aktif Klor, geniş spektruma sahip bir biositdir. Güçlüdür, güvenlidir ve toksik değildir. Bakteri, virüs, mantar gibi hemen hemen her mikroorganizmayı saniyeler içinde yok eder. Hipokloröz Asit ( HOCL ) çözeltisi , sahip olduğu yüksek ORP ( Oxidation Reduction Potential ) değeri sayesinde Dezenfeksiyon Etkisini , Mikroorganizmaların Hücre Zarı Yapısını Bozarak göstermektedir. Bu özelliğinden dolayı Hipokloröz Asit , oldukça Etkili ve Geniş Spektrumlu bir Dezenfektan maddedir. Bakteriler , Virüsler , Funguslar gibi mikroorganizmalar üzerinde etkili bir Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon işlemi gerçekleştirmektedir.

Randevu İçin : 0312 615 55 10

DEZENFEKSİYON ÖZELLİKLERİ

Dezenfeksiyon işlemi için kullanılacak dezenfektan maddede bulunması gereken bazı önemli özellikler mevcuttur.

  • Yüksek oranda dezenfekte etme özelliği bulunmalıdır.
  • Koku ve leke bırakmamalıdır.
  • Mikrop, virüs gibi zararlıları öldürücü özelliği olmalıdır.
  • Kalıntı bırakmamalı ve ekosistem dengesini korumalıdır.
  • Solunum yollarını ve cildi tahriş etmemelidir.
  • İnsan ve hayvanları etkileyen virüs ailesine karşı etkili olmalıdır.
  • Evcil hayvanlara zarar vermemelidir.
  • Yüzey, sıcak, soğuk vs. fark etmeksizin etkili olmalıdır.
  • Geniş etki spektrumlu olmalıdır.
  • ULV cihazlarına ya da spreyleme yöntemlerine uyumlu olmalıdır.

%100 Doğal Dezenfeksiyon

Dezenfektanlarımız %100 doğal olması ve toksik olmaması nedeniyle; her alanda dezenfeksiyon amacıyla kullanım için uygundur. Tüm yüzeylerde uygulanabilen dezenfektanlarımız, çevre sağlığı ve çalışan personel için de ideal dezenfektanlardır. İlaçlama, bilinen tüm bakteri, virüs, mantar ve sporlara karşı gücü kanıtlamış dezenfektanlarla yapılmaktadır.

İnsan ve hayvanlar için güvenli olan dezenfekte uygulaması, tüm mikroorganizmalar için bağışıklık geliştirmeden öldürücü etkiye sahiptir. Hiçbir toksik etkisi olmayan dezenfektanlarla yapılan dezenfeksiyon ilaçlama uygulaması, herhangi bir toksik yan ürün de oluşturmaz.

Ev, Hastane, Otel, Cami, Restoran, Cafe, Büro, Yemekhane, Otobüs, Araba vs. gibi toplu yaşam alanlarında ve kullanım alanlarında kullanılabilir. Bununla birlikte, endüstrinin üretim, İşleme, paketleme, taşıma ve pazarlama gibi farklı aşamalarında da güvenle kullanılabilir. Bilim İlaçlama olarak, dezenfekte amaçlı kullandığımız ilaçlarımız, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır.