Türkiye nin Şırınga / Enjektör , Kan Tüpü, Serum Seti Fabrikası
about
about-shape
Biz Kimiz ?

TTT WORLD

Sağlık Sektörüne 04.11.1997 yılında adımlarını atan grubumuz, iki binli yılların başında ülkemizde büyüyen özel sağlık sektörünün gelişimine, uluslararası boyutlarda yarışmasına, yeni sahalar ve hizmet alanları oluşmasına ciddi katkılar sunmuştur. Gerek özel işletmelerimizle, gerekse de Devlet ve Üniversite Hastaneleri içerisinde yürüttüğümüz ‘’hizmet sunumları’’ ile, sağlık hizmetlerini Türkiye’nin her köşesine kaliteli ve kesintisiz vermeye gayret göstermekteyiz. Hizmet Alımı ve Hizmet Özelleştirmelerinde edindiğimiz büyük deneyimimizle dünyanın en büyük anahtar teslim hastane kampüsleri projelerinde yer almanın da haklı gururunu yaşıyoruz. “Milli ve Yerli” üretim ilkesinin medikal alandaki en büyük temsilcilerinden biri olduk. Kurduğumuz Enjektör Fabrikası, Kan Tüpü Fabrikası, Serum Seti Fabrikası ve diğer medikal malzeme merkezlerimiz ile ülkemizde medikal sanayideki en önemli aktörlerden biriyiz. Ürettiğimiz medikal malzemeler hem ülkemizin ihtiyaçlarını gidermekte ve bu alandaki dışa bağımlılığımızı ortadan kaldırmakta hem de ihracat potansiyelimiz ile ülke ekonomimize önemli katkılar sağlamaktadır. Sağlık Hizmetlerinde, ülkemizde olduğu kadar yurtdışında da birçok proje ile varlığımız güçlenmiş ve SILA Markası bu alanda dünyanın önemli isimlerinden biri olmuştur. Bu proje ve kazanımlarımız bir yandan bize haklı bir gururu yaşatırken diğer yandan ülkemizin sağlık alanındaki yerinin önemli göstergelerinden biri oluşturmuştur.


BAŞKANIN MESAJI

1997 yılında çıktığımız bu yolculuğa hedeflerimizi büyüterek devam ediyoruz. Ülkemiz için üretiyor, tüm dünya ile tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Zor olanı ama doğru olanı yaptığımıza inanıyoruz ve bu inancı hiç kaybetmeyeceğiz…

Hakkımızda Sıla Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Dr. İhsan ŞAHİN

ihsansahin
misyonumuz

Misyonumuz

Bugün yurt içinde ve yurt dışında 250’yi aşkın çalışanımız, doktorundan ,mühendisine, programcısından sosyal hizmet uzmanlarına kadar uzanan kadromuz sağlıkla ilgili her alanda söz sahibi olabilmiştir. Özel sektöre ve kamuya ait hayati projeler ve yatırımlara büyük katkılar sağlamıştır.

Vizyonumuz

Dileğimiz, geleceğe daha büyük ve daha sağlam adımlarla yürürken, bizimle çalışan firmaların doğru adreste oldukları güvenini korumaktır.

vizyonumuz
Menüyü Aç
Türkiye İngilizce Fransa Rusya