Türkiye nin Şırınga / Enjektör , Kan Tüpü, Serum Seti Fabrikası

K2 K3 Edta’ lı Kan Alma Tüpü

K2 K3 Edta’ lı Kan Alma Tüpü Sağlık uygulamalarında vazgeçilmez olan ve kesin verilerin elde edilmesini sağlayan kan tüpleri kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterir. Kanın alınacağı bölgeden veya örnek dokunun alınacağı bölgeden bölgeye göre farklılık gösteren tüplerin doğru temini ve kullanımı uygulamanın sağlıklı yapılabilmesi açısından önemlidir.

K2 K3 Edta’ lı Kan Alma Tüpü hematoloji testlerinde cross match analizlerinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra farklı kullanım alanları da bulunmaktadır. K2 K3 Edta’ lı Kan Alma Tüpü rahim bölgesinden örnek alımı yapılırken de tercih edilir. Smear testi, rahim ağzı doku testinde güvenle kullanılabilecek potansiyele ve argümana sahip bu tüpler testlerin de kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

 

K2 K3 Edta’ lı Kan Alma Tüpü ’nün Özellikleri Nelerdir?

Sayısal bir index üzerine tasarlanan bu medikal ürün, kan alımı ve analiz sırasın da tüplerin kolaylıkla ayrılmasını sağlarken, yapısı itibariyle dökülme riskini de ortadan kaldırır.

Anti-koagülant sıvı ile üretimi sağlanan kan tüplerinin örnek kanı sağlam bir şekilde koruması sağlanır.

Dipotasyum etilendiamintetra asetik asit sayesinde tüp özellikle hematoloji tam kan testi, trombosit, lenfosit, bazofil testleri için tercih edilir. K2 K3 Edta’ lı Kan Alma Tüpü vakumsuz, vakumlu, jel içerikli formda üretilebilir.

 

Edta Özellikli Kan Tüpleri Nasıl Ayırt Edilir?

Kan tüpleri yapılacak teste göre farklı olarak ayrıştırılır. Her test için belirlenen tüp rengi ve özelliği farklıdır. Bu sebeple kapak renkleri, vakum özelliğinin olup olmaması, jelli yapı gibi ayırmaçlarla tüplerin testlere göre ayrımı yapılmaktadır.

Edta’lı tüplerinde ayırıcı özellikleri bulunmaktadır. Özellikle hematoloji ve değerli kan testlerin yapılması için tercih edilen bu küçük ama profesyonel çözüm üreten medikal ürünleri kapak renginden tanımak mümkündür. Edta’lı kan tüpleri mor kapak rengiyle üretilirler.

 

Kan Tüplerinin Çeşitleri Nelerdir?

Kan tüpleri uygulanacak işlem ve yapılacak teste göre birçok farklı türde üretilmektedir. Kullanımda ve uygulama sırasında bu farklılıkların sağlık çalışanlarına büyük kolaylık sağladığının altını çizerek mevcutta kullanılan laboratuvar tüplerinin sıralamasını verelim:

  • Sitratlı plazma koagülasyon testleri için kullanılır. Vakumlu yapıya sahiptir mavi kapaklı sitratlı tüp olarak üretilir.
  • Tam kan testleri için edta’lı tüpler kullanılır. Mor kapakla üretilir.
  • Vakumlu plastikten medikal formda üretilen kan tüplerinden biri de sarı kapaklı standart kan tüpüdür.
  • Bir diğer kan tüpü sodyum florid ile olarak üretilen gri kapaklı ve vakumlu olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Yüksek Kaliteye Sahip TTT World Medikal Ürünleri

Medikal ürünlerin kalitesi uygulamanın ve hastanın konforunu arttıran unsurlardan biri olarak karşımıza çıkar. Bu yüzden TTT World üretimlerinde kullanım kolaylığı ve kaliteyi göz ardı etmeden çalışma gerçekleştirir. Üretimi dahilinde olan kan alma tüpleri çeşidi olan edta tüpleri tek kullanım için tasarlanmıştır. Vakumlu, vakumsuz ve jelli çeşitleri bulunmaktadır. Her tüpün hacmi uygulanacak işleme göre farklı formlarda belirlenir ve talep edilen her hacimde üretim gerçekleştirilir.

Firmamızda üretilen kan tüplerinin pre barkotlu etiketler ayrıcalığı ile üretilebiliyor olması sağlık kurum ve kuruluşlarının otomasyon sisteminde kolaylıkla ilerlemesini sağlayan bir diğer önemli ayırıcı noktadır. Şırınga Üretim bilgileri için tıklayınız.

Medikal ’de Öncü Hizmet

TTT Word medikal ürünlerin üretildiği kalite standartlarının yüksek ve kullanımın da aynı oranda yüksek performansa sahip olduğu bir fabrikadır.

Medikal sanayi alanında yüksek bir verim ile üretim gerçekleştiriyor olmaktan ve sağlık sektörüne bu açıdan destek sunuyor olmaktan oldukça gurur duyuyoruz. Serum setleri, kan alma tüpleri ve direkt uygulama için gerekli olan medikal cihazların teminini bizim aracılığımızla sağlayabilirsiniz.

Ürünlerin kullanımı ve kullanım ilkeleri hakkında her kuruluşa bilgi verilmekte olup, detaylı olarak tanıtım yapılmaktadır. Sağlıkta gelişen teknolojiyi yakından takip etmek ve sıfır riske yakın bir oranda risk alarak işlem yapmak isteyen tüm kurumları bünyemizde görmekten mutluluk duyarız.

Ürünlerimizin tamamı milli ve yerli olarak üretilmektedir. Sağlık sektöründe kendini yüz yıldır ispat etmiş olan Türkiye’nin gururu olan markamız sayesinde ekipmanlarımızı da kendimiz üretiyoruz.

Ürünlerimizin tamamı biyo uyumlu formatta üretildiği için kimyasal reaksiyon alerjik tepkime gibi sorunlarla karşılaşma riskiniz en aza indirgenir.

Türkiye’nin sağlığı ve konforu için üretmeye devam ederken inovasyonu geride bırakmayarak her geçen gün daha üstün bir üretim performansı ile sizlere hizmet sunuyoruz.

K2 K3 Edta' lı Kan Alma Tüpü K2 K3 Edta' lı Kan Alma Tüpü 2021

K2 K3 Edta' lı Kan Alma Tüpü mor tüp

Menüyü Aç
Türkiye İngilizce Fransa Rusya